Ukrain

У новій соцмережі Цукерберга Threads за два дні зареєструвалися 70 млн користувачів

[ad_1]

КИЇВ. 8 липня. УНН. Нова соцмережа Марка Цукерберга – Threads – упродовж 48 годин досягла 70 мільйонів реєстрацій. Очевидно, це зробило її найшвидшим завантажуваним додатком за всю історію. Про це повідомляє видання Theguardian, пише УНН.

Деталі

Нова платформа мікроблогів була запущена в 100 країнах цього тижня. Вона одразу зібрала значну кількість користувачів, перевищивши 30 мільйонів протягом перших 24 годин.

А вже у п’ятницю, 7 липня, Цукерберг оголосив у своєму обліковому записі Threads, що загальна кількість користувачів зросла більш ніж удвічі.

Цитата

«70 мільйонів реєстрацій на Threads станом на сьогоднішній ранок. Набагато вище наших очікувань», – написав Цукерберг.

Доповнення

Твіттер Ілона Маска відреагував на нового конкурента формальною погрозою подати в суд на додаток через нібито порушення його «прав інтелектуальної власності».

Threads доступні у вільному доступі. Новим реєстраторам для входу потрібен обліковий запис Instagram. Потім вони можуть перенести облікові записи, за якими стежать в Instagram, у свій обліковий запис Threads, що допомогло збільшити розмір нової соціальної мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Twitter погрожує подати в суд на Meta через нову соцмережу Threads

Марк Цукерберг — виконавчий директор Threads і власник Instagram Meta — сказав, що хоче зробити нову соцмережу дружньою. У цьому полягає його мета та запорука успіху.

Стенфордська інтернет- обсерваторія (SIO), яка займається моніторингом контенту на платформах соціальних медіа, заявила, що Threads може стати успішною альтернативою «жорстокій арені» Twitter.[ad_2]

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button